Healthglobalgadget OU reg.kood 11530563
Facebook

EXOJET

„AMEERIKA MÄED” ASTRI NARVA KAUBANDUSKESKUSES

Esmakordselt ühinesid 3D-kino ja arvutimängud ühtseks tervikuks! Astri Narva kaubanduskeskuses tekkis märtsikuus uus ja meeletult populaarne atraktsioon ExoJet. Analooge mitteomav, 360° all pöörlev atraktsiooni platvorm lähendab külastajad maksimaalselt
ruumis liikumise tunnetusele. Nüüd pole vaja oodata suve ega reisida teise riiki, et sõita „Ameerika mägedel”!

Uus atraktsioon pole meelelahutus ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele. Kiire lend pea alaspidi, tõelised näkku puhuvad tuuleiilid – ExoJet kingib unustamatud ja realistlikud tunded. Sisseehitatud arvutimängude erinevad süžeed pakuvad põnevust erinevale maitsele ja vanusele: lendavad „Elusad mänguasjad”, seebimulle tulistavad kahurid kutsuvad 5.aastastes esile vaimustuse, täiskasvanutel on aga olla võimalus juhtida Maa päästemissiooni, olles välismaiseid anastajaid ründava lahinguhävitaja piloot! Ning muidugi – populaarsuse tipp – „Ameerika mäed” troopilisel paradiisisaarel.

ExoJet – on uusim unikaalne arendus, mis on endasse kogunud paremiku maailma arvutimängudest ning ühendanud selle traditsioonilise Luna-pargiga.  3D-prillid võimaldavad süüvida loodud alternatiivsesse reaalsusesse, ning platvormi pöörlemine ruumis annab annuse adrenaliini tõeliste füüsiliste tunnetuste arvelt.

Kuid atraktsiooni väärtused ei lõpe ainult tunnetusega. Tootjad on läinud kaugemale ning kinkinud külastajatele võimaluse juhtida mängude süžeesid, lennata, tulistada ja koguda punkte. Lennuki
rooliratta kujulise juhtkangi abil saavad mängijad ise juhtida platvormi pöörlemise nurka, rünnata vaenlasi ja võistelda teineteisega kogutud punktide arvu poolest.

Hasart, emotsioonid, adrenaliin – mitte keegi ei saa jääda ükskõikseks! Proovige ise!